معرفی شرکت

شرکت  خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس، با شماره ثبت 336034 در تاریخ 1387/07/23 تاسیس و فعالیت خود را در بخش های خدمات راهنمایی، یدک کشی، طنابگیری، جستجو و نجات دریایی، و مقابله با آلودگی آب دریا، تأمین شناورهای خدماتی، آب رسانی و سوخت رسانی، امداد و نجات و تعمیر و نگهداری در راستای انجام عملیات هدایت و راهبری کشتی های تجاری در بنادر کشور از نیمه دوم سال 1391 آغاز نمود.

این مجموعه با  اتکا  به دانش و تجربه نیروی انسانی متعهد و متخصص  و گنجینه علمی و عملی مدیران و راهنمایان خود و همچنین بهره مندی از  فناوری مدرن ضمن رعایت قوانین وضع شده توسط نهادهای مرتبط،  تلاش نموده خدمات شایسته ای را در بنادر کشور و به جامعه دریانوردی ارائه نماید.

این شرکت دارای شعب مختلف در بنادر کشور از جمله بندر امام خمینی(ره)، بندر شهید رجایی، بندر بوشهر، بندر عسلویه، بندر خرمشهر، بندر چابهار، بندر امیرآباد، بندر انزلی و بندر نوشهر به ارائه خدمات اقدام می نماید.

پیام مدیر عامل شرکت در رابطه با برگزاری مجمع عمومی سالیانه

 

مدیران و همکاران محترم شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس 

با سلام و احترام 

با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه ، برخود لازم می دانم از طرف هیأت مدیره محترم شرکت از تلاش و کوشش کلیه مدیران و همکاران تشکر و قدردانی نمایم.

بی شک موفقیت بدست آمده در سال مالی  1396 مرهون الطاف الهی و تلاش بی وقفه و موثر شما همکاران صدیق و دلسوز بوده است.

از خداوند متعال برای تمامی ، همکاران و همراهان آرزوی سلامتی ، تندرستی و توفیقات روز افزون در تعالی شرکت و تداوم خدمات رسانی هر چه بهتر در سال جاری را دارم.