معرفی شرکت

شرکت  خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس، با شماره ثبت 336034 در تاریخ 1387/07/23 تاسیس و فعالیت خود را در بخش های خدمات راهنمایی، یدک کشی، طنابگیری، جستجو و نجات دریایی، و مقابله با آلودگی آب دریا، تأمین شناورهای خدماتی، آب رسانی و سوخت رسانی، امداد و نجات و تعمیر و نگهداری در راستای انجام عملیات هدایت و راهبری کشتی های تجاری در بنادر کشور از نیمه دوم سال 1391 آغاز نمود.

این مجموعه با  اتکا  به دانش و تجربه نیروی انسانی متعهد و متخصص  و گنجینه علمی و عملی مدیران و راهنمایان خود و همچنین بهره مندی از  فناوری مدرن ضمن رعایت قوانین وضع شده توسط نهادهای مرتبط،  تلاش نموده خدمات شایسته ای را در بنادر کشور و به جامعه دریانوردی ارائه نماید.

این شرکت دارای شعب مختلف در بنادر کشور از جمله بندر امام خمینی(ره)، بندر شهید رجایی، بندر بوشهر، بندر عسلویه، بندر خرمشهر، بندر چابهار، بندر امیرآباد، بندر انزلی و بندر نوشهر به ارائه خدمات اقدام می نماید.

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس

 

   مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس ساعت 14 روز یکشنبه مورخ31 تیرماه 1397 در  سالن آمفی تئاتر سازمان بنادر و دریانوردی با حضور اکثریت سهامداران تشکیل گردید . پس از بررسی دستور کار مجمع، عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۶، صورت‌های سال مالی منتهی به۲۹ اسفند ماه ۱۳۹6، تقسیم سود سال مالی ۱۳۹۶، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت و تعیین حق‌الزحمه، تعیین حق حضور و پاداش اعضای هیات‌مدیره، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار  مورد بررسی و به تائید و تصویب سهامداران رسید.