معرفی شرکت

شرکت  خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس، با شماره ثبت 336034 در تاریخ 1387/07/23 تاسیس و فعالیت خود را در بخش های خدمات راهنمایی، یدک کشی، طنابگیری، جستجو و نجات دریایی، و مقابله با آلودگی آب دریا، تأمین شناورهای خدماتی، آب رسانی و سوخت رسانی، امداد و نجات و تعمیر و نگهداری در راستای انجام عملیات هدایت و راهبری کشتی های تجاری در بنادر کشور از نیمه دوم سال 1391 آغاز نمود.

این مجموعه با  اتکا  به دانش و تجربه نیروی انسانی متعهد و متخصص  و گنجینه علمی و عملی مدیران و راهنمایان خود و همچنین بهره مندی از  فناوری مدرن ضمن رعایت قوانین وضع شده توسط نهادهای مرتبط،  تلاش نموده خدمات شایسته ای را در بنادر کشور و به جامعه دریانوردی ارائه نماید.

این شرکت دارای شعب مختلف در بنادر کشور از جمله بندر امام خمینی(ره)، بندر شهید رجایی، بندر بوشهر، بندر عسلویه، بندر خرمشهر، بندر چابهار، بندر امیرآباد، بندر انزلی و بندر نوشهر به ارائه خدمات اقدام می نماید.

پیام مدیر عامل 

شناخت ظرفیتها و فرصت های صنعت  کشتیرانی و دریانوردی و همچنین استفاده از پتانسیل بسیار ارزشمند و تخصص نیروی انسانی در راستای نیل به اهداف شرکت و رسیدن به چشم اندازها و آرمان های صنعت دریانوردی از اهم کارهای شرکت خواهد بود.

لذا با تلاش و کوشش در کنار انضباط کاری، مالی و ساختاری در سایه عنایت الهی و اراده جدی سهامداران، مدیران و کارکنان به جایگاه واقعی شرکت در این صنعت دست خواهیم یافت.