قابل توجه سهامداران محترم به منظور تکمیل فرم مشخصات فردی ..... 

احتراما بدینوسیله به اطلاع سهامداران محترم شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس میرساند که در راستای ساماندهی سهام شرکت و با عنایت به فراهم شدن امکان رویت و اصلاح اطلاعات فردی سهامداران از طریق سایت اینترنتی شرکت به نشانی pgpilotco.ir ، خواهشمند است با مراجعه به بخش "امور سهامداران" نسبت به اصلاح و تکمیل اطلاعات فردی خود از تاریخ 24 اسفند ماه سال جاری حداکثر تا تاریخ 15 آبان ماه  سال 97  اقدام فرمایید.

  • سهامداران محترم جهت ورود به سیستم ، ابتدا باید شماره سهامداری(کد سهام) به همراه کد ملی خود را وارد نمایند.
  • لطفا پس از ورود، در جهت بالا بردن امنیت، نسبت به تغییر رمز ورود خود اقدام نمایید.
  • ورود و یا اصلاح مشخصات فردی سهامدار شامل ( نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، شماره ملی، تاریخ و محل تولد، نام بندر (محل خدمت یا بازنشستگی)، وضعیت شغلی(شاغل یا بازنشسته) ،آدرس دقیق محل کار و کدپستی، آدرس دقیق محل سکونت و کدپستی و شماره تلفن ثابت و همراه.
  • ثبت شماره حساب بانک صادرات ( از این پس سود سهام سهامداران به حساب اعلام شده واریز خواهد شد، لذا در ورود اطلاعات حساب، دقت لازم صورت پذیرد.)

سهامداران محترم:

با عنایت به آنکه در آینده نزدیک اطلاعات فردی و کامل سهامداران می بایست به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری منعکس گردد، لذا خواهشمند است در ورود اطلاعات دقت فرمایید. بدیهی است مسئولیت هرگونه اشکال و اشتباه در ورود اطلاعات و یا اصلاح آن، صرفا به عهده سهامدار خواهد بود.

توجه:

به منظور تسهیل و تسریع در پاسخگویی به سهامداران محترم و رفع هرگونه مشکل احتمالی در تکمیل مدارک و یا مسایل مربوط به سهام، در هریک از شعب شرکت، یکی از پرسنل آن شعبه به عنوان نماینده امور سهام پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود که لیست اسامی نمایندگان و شماره تماس هریک متعاقبا در اطلاعیه بعدی اعلام می گردد.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 16 مهر 1397 13:17