به اطلاع سهامداران محترم شرکت میرساند جهت تکمیل مدارک و مشخصات سهام خود تا تاریخ 97/1/20...

احتراما بدینوسیله به اطلاع سهامداران محترم شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس میرساند که در راستای ساماندهی سهام شرکت و با عنایت به فراهم شدن امکان رویت و اصلاح اطلاعات فردی سهامداران از طریق سایت اینترنتی به نشانی  pgpilotco.ir  خواهشمند است با مراجعه به بخش امور سهامداران نسبت به اصلاح و تکمیل اطلاعات فردی خود حداکثر تا تاریخ 1397/01/20 اقدام فرمایید.

1- سهامدران محترم جهت ورود به سیستم ، ابتدا باید شماره سهامدرای (کد سهام ) به همراه کد ملی خود را وارد نمایند.

2- لطفا پس از ورود در جهت بالا بردن امنیت نسبت به تغییر رمز ورود خود اقدام نمایید.

3- ورود و یا اصلاح مشخصات فردی سهامدران شامل ( نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، محل صدور ، شماره ملی ، تاریخ و محل تولد ، نام بندر ( محل خدمات یا بازنشستگی ) ، وضعیت شغلی (شاغل یا بازنشسته ) آدرس دقیق محل سکونت و کد پستی.

4- ثبت شماره حساب بانک صادرات ( سهامداران محترم لطفا شماره حساب خود را به طور صحیح وارد فرمایید. منبعد سود سهامداران به حسابهای اعلامی اشخاص واریز خواهد شد. )

سهامداران محترم:

با عنایت به آنکه در آینده نزدیک اطلاعات فردی و کامل سهامداران می بایست به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری منعکس خواهد شد، لذا خواهشمند است در ورود اطلاعات دقت فرمایید. بدیهی است مسئولیت هر گونه اشکال و اشتباه در ورود اطلاعات یا اصلاح آن، صرفا بر عهده سهامداران می باشد. 

توجه:

به منظور تسهیل و تسریع در پاسخگویی به سهامداران محترم و رفع هرگونه مشکل احتمالی در تکمیل مدارک و یا مسایل مربوط به سهام ، در هر یک از شعب شرکت ، یکی از پرسنل آن شعبه به عنوان نماینده امور سهام پاسخگویی شما عزیزان خواهد بود که لیست اسامی نمایندگان و شماره تماس هر یک متعاقبا در اطلاعیه بعدی اعلام میگردد.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 شهریور 1397 12:52