شنبه, 05 تیر 1400 06:48

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت هدایت کشتی خلیج فارس

سهامداران محترم شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس

با احترام به استحضار می رساند که مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت در ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 1400/04/05 در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار خواهد بود.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و همچنین دستورالعمل ستاد کرونا که شرایط تشکیل مجامع عمومی را تعیین و ابلاغ نموده و کلیه شرکتها می بایست با رعایت دستورالعمل مذکور، مبادرت به تشکیل مجامع خود نمایند.

با امعان نظر به دستور العمل فوق، به منظور رفاه حال شما سروران گرامی و به جهت خدمت رسانی هرچه بهتر، ترتیبی اتخاذ گردیده که سهامداران محترم به صورت برخط(آنلاین) جریان کامل جلسه مجمع را ملاحظه فرمایند که روش های استفاده از این خدمت به اطلاع می رسد:

روش اول:

در این روش سهامداران محترم ضمن مراجعه به سامانه شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس به آدرس https://majma.stream1.ir/goharanomid  و ورود کد سهام خود به عنوان نام کاربری(user name) و ورود کد ملی خود به عنوان(pass word) اقدام نمایند و مشروح مذاکرات مطروحه در جلسه مجمع را مشاهده فرمایند.

تذکر مهم:

به جهت مشارکت هرچه بیشتر سهامداران محترم، ترتیبی اتخاذ شده که ایشان می توانند نسبت به طرح حداکثر 2 سئوال جهت طرح در جلسه و پاسخگویی از سوی مسئولین شرکت اقدام نمایند.

روش دوم:

مشروح جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت به صورت پخش زنده (live) از طریق صفحه مجازی رسمی اینستاگرام شرکت به آدرس  pgpilotco  برای سهامداران قابل رویت می باشد.

هیات مدیره شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس

آخرین ویرایش در شنبه, 05 تیر 1400 06:48