شنبه, 18 ارديبهشت 1400 11:04

پیام تبریک معاون محترم برنامه ریزی و توسعه؛جناب دکتر موسی سوری به مناسبت برنده شدن در مزایده بزرگ قرارداد پنج ساله اجاره شناورها به منظور تأمين ايمني آبراه

  جناب آقاي کاپیتان نیک نام

 مدير عامل محترم شرکت

موضوع: تبریک برنده شدن در مزايده بزرگ قرارداد پنج ساله اجاره شناورها به منظور تأمين ايمني آبراه (حوزه جنوب غرب)

با سلام و احترام

دریافت نامه ابلاغ رسمی برنده شدن شرکت هدایت کشتی خلیج فارس در مزایده بزرگ 5 ساله اجاره شناورها به منظور تأمین ایمنی آبراه (حوزه جنوب غرب) ، طی روزهای اخیر موجی از  خوشحالی ، مسرت و احساس موفقیت در بین کارکنان و مدیران شرکت ایجاد نموده است.

نظر به این که اين موفقيت بزرگ که در یک فرایند رقابتی بسیار فشرده و با حضور بزرگترین و باتجربه ترین شرکت های فعال کشوردرحوزه لایروبی وفعالیت های دریایی به دست آمده است  ، حاصل تلاش و هوشمندی تصمیم سازان وتصمیم گیران شرکت می باشد. درواقع این پیروزی بزرگ نشان دهنده قابلیت ها و توانمندی های کارکنان و مدیران مجموعه است بنابراین شایسته تبریک ، قدردانی و تشکر ویژه ازکلیه دست اندرکاران ، کارکنان ، مدیران و هیأت مدیره شرکت می باشد.

  فراهم شدن 5 سال كار و فروش پایدار خدمات و ایجاد در آمدی مستمر و مطمئن طی مدت پنج سال اجرای قرارداد، می تواند و می باید سکوی جهش، توسعه وتعالی پایدار و تأمین رضایت ذی نفعان کلیدی بویژه کارکنان وسهامداران شركت گردد. اطمینان دارد مدیران شرکت با برنامه ریزی صحیح، سازماندهی و مديريت راهبردي پروژه و اجراي اثربخش و كارآي اين قرارداد بزرگ ، علاوه بر انجام بهینه تعهدات قراردادی وتأمین رضایت کارفرمای محترم ، سود قابل قبولي هم براي شركت ايجاد می نمايند.

ضمن تبریک مجدد ، امید و اطمینان دارم در مسير بالنده و چالش برانگیز این پروژه بزرگ ، در سایه عنایات الهی و با تکیه بر همفکری، همکاری و همدلی درقالب كار تيمي و آينده نگري ،در تحقق اهداف راهبردی و توسعه وتعالی پایدار ، برگ زرین ودرخشانی در کارنامه افتخارات شرکت هدایت کشتی خلیج فارس رقم زده می شود.    

موسي سوري

معاون برنامه ريزي  و توسعه

       

آخرین ویرایش در شنبه, 18 ارديبهشت 1400 11:04