دوشنبه, 22 مهر 1398 04:17

پیام تبریک مدیر عامل شرکت هدایت کشتی خلیج فارس به مناسبت یازدهمین سالگرد تأسیس شرکت

مدیرعامل شرکت هدایت کشتی در پیامی یازدهمین سالروز تاسیس" شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس" را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت، کاپیتان امیر حسین مرادی مدیرعامل شرکت، با صدور پیامی یازدهمین سالروز تاسیس شرکت را به همه کارکنان و سهام‌داران این شرکت تبریک گفت

متن پیام به شرح زیر است:

سهامداران و همکاران گرانقدرم

سلام

پروردگار بی همتا را سپاسگزارم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا با خدمت به  مردم عزیز کشورمان و سهامداران شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس که بخش اعظم آنان را بازنشستگان گرانقدر سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل می دهند بیش از پیش عرصه خدمت رسانی به جامعه دریانوردی را به عهده داشته باشیم.

بیست و سوم مهر ماه مصادف با یازدهمین سالروز تأسیس شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج  فارس را  صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی خلیج فارس در سالی که گذشت توانست با حمایت همه دست اندر کاران و همت  و  کوشش پرسنل خود در مسیر رشد و توسعه  گام برداشته و در پیشبرد اهداف شرکت  و سهامداران عزیز، افتخارات ارزشمندی کسب نماید.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم هیات مدیره و مدیران ارشد مراتب قدردانی و سپاس خود را از همه پرسنل زحمت کش خود در کلیه بنادر ابراز داشته و سلامتی، کامیابی و بهروزی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی  بتوانیم  در رسیدن به اهداف شرکت همچون گذشته موفق باشید.

کاپیتان امیر حسین مرادی

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 دی 1398 12:40